Ενισχυτική Διδασκαλία — “Αλγεβρικές Δομές ΙΙ”

Αγαπητοί Φοιτητές, Αγαπητές Φοιτήτριες,

Στα πλαίσια υλοποίησης του προγράμματος “Υποστήριξη των Εκπαιδευτικών Δραστηριοτήτων του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης κατά το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022 με την ενσωμάτωση ενισχυτικής διδασκαλίας επιπρόσθετα των κύριων διαλέξεων”, η κ. Μαρία Αγγελίδου, μεταπτυχιακή φοιτήτρια του τμήματός μας, θα αναλάβει την ενισχυτική διδασκαλία για το μάθημα Αλγεβρικές Δομές ΙΙ.

Την Παρασκευή 20/05/2022 θα γίνει το πρώτο δίωρο ενισχυτικής διδασκαλίας στο μάθημα Αλγεβρικές Δομές ΙΙ. Τα μαθήματα αυτά αποτελούν ένα εντατικό φροντιστήριο για την καλύτερη προετοιμασία στις εξετάσεις του Ιουνίου. Θα συζητηθούν απορίες και θα λυθούν ασκήσεις. Θα βγει ανακοίνωση για τη διεξαγωγή των μαθημάτων την επόμενη εβδομάδα. Ακολουθούν πληροφορίες.

Διδάσκουσα: Μαρία Αγγελίδου

Email: mangelido@math.auth.gr