Εξεταστική Περίοδος Ιουνίου 2020 (Εξ αποστάσεως εξέταση για τους επί πτυχίω φοιτητές)

Στον σύνδεσμο Πρόγραμμα Εξετάσεων στην ιστοσελίδα του Τμήματος έχει αναρτηθεί το Πρόγραμμα Εξετάσεων για τα υποχρεωτικά μαθήματα: Αλγεβρικές Δομές Ι, Λογισμός Ι, ΙΙΙ, Αναλυτική Γεωμετρία ΙΙ, Αριθμητική Ανάλυση, Θεωρία Πιθανοτήτων Ι, Θεωρία Πιθανοτήτων ΙΙ, Εισαγωγή στην Πραγματική Ανάλυση, Κλασσική Διαφορική Γεωμετρία Ι, για τους επί πτυχίω φοιτητές (εξάμηνο φοίτησης μεγαλύτερο του 9ου) που τα έχουν ήδη δηλώσει. Οι εξετάσεις θα διεξαχθούν από τη Δευτέρα 1 Ιουνίου έως και την Παρασκευή 12 Ιουνίου. Ο ακριβής χρόνος της εξέτασης θα προσδιορισθεί εντός των προσεχών ημερών, σε συνεργασία με τους διδάσκοντες και το ΚΗΔ. Ο ακριβής τρόπος της εξέτασης θα προσδιορισθεί από κάθε διδάσκοντα μέσω της ιστοσελίδας του κάθε μαθήματος στο elearning.

Η επιτροπή προγράμματος εαρινής εξεταστικής περιόδου.

Στο συνημμένο αρχείο περιέχεται το πρόγραμμα εξετάσεων της περιόδου Ιουνίου, όσον αφορά τους/τις επί πτυχίω φοιτητές/-τριες.

Εξεταστική Περίοδος Ιουνίου 2020 (Επι πτυχίω)