Δεν θα γίνουν μαθήματα την Πέμπτη 12/1/2017

Αγαπητοί φοιτητές,
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι αύριο 12/1 δεν θα γίνουν μαθήματα (προπτυχιακά και μεταπτυχιακά) λόγω του ότι δεν εχει αποκατασταθεί η θέρμανση στο κτίριο της ΣΘΕ. Παρόλα αυτά το τοπίο στην Πανεπιστημιούπολη όπως θα είδατε και απο τις φωτογραφίες που ανέβηκαν στη σελίδα μας στο Facebook ειναι πανέμορφο και ειναι σπάνιες οι στιγμές που ζούμε. Την τελευταία φορά που είδα το Πανεπιστήμιο έτσι ήταν όταν ήμουν φοιτητής στο Τμήμα σας και έχω τις καλύτερες αναμνήσεις ! Απολαύστε λοιπόν τις στιγμές αυτές. Εμείς οι καθηγητές σας θα δούμε σε επόμενη συνέλευση τον τροπο με τον οποίο θα καλύψουμε τα όποια εκπαιδευτικά κενά δημιουργήθηκαν λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων. Θα σας κρατάμε ενήμερους για τις εξελίξεις.

Καθ. Νικόλαος Καραμπετάκης
Πρόεδρος Τμήματος Μαθηματικών