Νέα ημερομηνία εξέτασης (υποχρεωτική πρόοδος στη θεωρία) για το μάθημα “Εισαγωγή στον Προγραμματισμό” την Άνοιξη του 2023

Ανακοινώνεται ότι όλοι οι φοιτητές που εγγράφονται (υποβάλλουν δήλωση μαθήματος στο Πληροφοριακό Σύστημα Γραμματειών) στο μάθημα “Εισαγωγή στον Προγραμματισμό” το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2022-23, θα εξεταστούν στην υποχρεωτική πρόοδο για την ύλη της θεωρίας την Δευτέρα 20 Μαρτίου 2023 και ώρα 13:15 ως 13:45 στο εργαστήριο Η/Υ. Η εξέταση θα είναι κοινή και για τα δύο τμήματα Α και Β.

Τονίζεται ότι θα εξεταστούν όλοι οι εγγεγραμμένοι στο μάθημα φοιτητές , ανεξαρτήτως εαν έχουν υποχρέωση παρακολούθησης ή όχι. Η εξέταση αυτή καθορίζει το 25% του βαθμού μαθήματος.  Δύο ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής και μια ερώτηση σωστό/λάθος.

Υπενθυμίζεται η ιστοσελίδα με πληροφορίες για την θεωρία του μαθήματος και την συνέχεια με C++ (τμ. Β’) :  http://clab.math.auth.gr/el/progspr23

Ο διδάσκων

Παναγιώτης Τζουνάκης