Ενισχυτική διδασκαλία για το μάθημα «Συμβολικές Γλώσσες Προγραμματισμού»

Στα πλαίσια υλοποίησης του προγράμματος “Υποστήριξη των Εκπαιδευτικών Δραστηριοτήτων του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης κατά το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 με την ενσωμάτωση ενισχυτικής διδασκαλίας επιπρόσθετα των κύριων διαλέξεων”, ο κ. Ιωάννης Καφετζής, υποψήφιος διδάκτωρ του τμήματός μας, θα αναλάβει την ενισχυτική διδασκαλία για το μάθημα «Συμβολικές Γλώσσες Προγραμματισμού».
Την
•        Τρίτη 24 Αυγούστου στις 10:00 – 13:00
•        Πέμπτη 26 Αυγούστου στις 10:00 – 13:00

μέσω της πλατφόρμας zoom στο σύνδεσμο του μαθήματος (του κ. Καραμπετάκη) θα λυθούν επαναληπτικές ασκήσεις και θα συζητηθούν ερωτήσεις φοιτητών.
Παροτρύνομε τους φοιτητές που παρακολούθησαν το μάθημα κατά το εξάμηνο και εξετάστηκαν επιτυχώς να παρακολουθήσουν καθώς θα τους δώσει την ευκαιρία να εμπλουτίσουν τις γνώσεις τους και να χρησιμοποιήσουν αποτελεσματικότερα τα όσα διδάχτηκαν στις διαλέξεις του μαθήματος.
Για οποιαδήποτε απορία, παρακαλώ επικοινωνήστε με τον κ. Καφετζή στο e-mail: kafetzii@math.auth.gr.