Σχετικά με τα μαθήματα “Εισαγωγή στην Άλγεβρα και στη Θεωρία Αριθμών” και “Στοιχεία από τη Γραμμική Άλγεβρα”

Αγαπητοί φοιτητές καλημέρα σας,
Καταρχάς να ευχηθώ καλή χρονιά σε όλους και ειδικότερα σε αυτούς που έρχονται για να φοιτήσουν για πρώτη χρόνια στο τμήμα μας.
Όσοι έχουν δηλώσει το μάθημα “Εισαγωγή στην άλγεβρα και στη θεωρία αριθμών” και το μάθημα “στοιχεία από τη γραμμική άλγεβρα” και βρίσκονται στο τμήμα Β (Ν-Ω) θα ήθελα να τους ενημερώσω ότι το μάθημα θα μεταδίδεται live μέσω του zoom στο παρακάτω link.

Συνεπώς αν κάποιος φοιτητής δεν μπορεί ή δεν θέλει για τους δικούς του λόγους να βρίσκεται παρόν στο αμφιθέατρο μπορεί να το παρακολουθήσει μέσω του zoom κανονικά, όπως επίσης και να παρέμβει. Ότι ακριβώς θα βλέπουν αυτοί που θα βρίσκονται στο αμφιθέατρο θα βλέπουν και αυτοί που βρίσκονται μπροστά στον υπολογιστή τους. Επιπλέον το μάθημα θα μαγνητοσκοπείται και θα ανεβαίνει στην πλατφόρμα του e-learning για όσους δεν μπόρεσαν να το παρακολουθήσουν είτε δια ζώσης είτε online.
Καλή αρχή σε όλους
Π.Αλβανός