Ανακοίνωση προσφοράς δωρεάν μαθήματα κινέζικης Γλώσσας από το Tianjin Foreign Studies University

Στο πλαίσιο της υφιστάμενης Συμφωνίας Επιστημονικής Συνεργασίας  του ΑΠΘ με το Tianjin Foreign Studies University της Κίνας, σας ενημερώνουμε για την προκήρυξη προγράμματος δωρεάν μαθημάτων Κινέζικης γλώσσας για προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές του ΑΠΘ, διαδικτυακά, κατά την περίοδο 10 -22 Ιανουαρίου 2022.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων online, απευθείας στο συνεργαζόμενο Πανεπιστήμιο, είναι η 30 Νοεμβρίου 2021.

Για τυχόν επιπρόσθετες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στους διοργανωτές, στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις: denisezhang@tjfsu.edu.cn  ή  zoeaileen97510@gmail.com

Εκ μέρους του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων ΑΠΘ

Από τη Γραμματεία