ΔΙαχωρισμός τμημάτων στο μάθημα Συμβολικές Γλώσσες Προγραμματισμού

Αγαπητοί Φοιτητές, Αγαπητές Φοιτήτριες,

στο παρακάτω έγγραφο δίνεται ο τελικός διαχωρισμός για το μάθημα “Συμβολικές Γλώσσες Προγραμματισμού” για τους φοιτητές του 6ου εξαμήνου.

Τα μαθήματα ξεκινούν στις 28/2/2022 στο Εργαστήριο Η/Υ του Τμήματος (1ος όροφος του κτιρίου Βιολογίας). Tο τμήμα 6Α θα γίνεται την Δευτέρα στις 5-8μμ με τον κ. Καραμπετάκη, ενώ το τμήμα 6Β θα γίνεται την Πέμπτη στις 3-6μμ με τον κ. Τσιάκαλο. Οι παρουσίες είναι υποχρεωτικές. Εάν κάποιος δεν εμφανιστεί στο πρώτο μάθημα θα αντικατασταθεί με τον πρώτο επιλαχών. Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι λάβαμε 107 αιτήσεις από τις οποίες οι πρώτες 61 αιτήσεις συμπληρώθηκαν στα 2 πρώτα λεπτά που άνοιξε το σύστημα. Όσοι έκαναν αίτηση την πρώτη ημέρα που άνοιξε το σύστημα έχουν ήδη επιλεχθεί στο πρώτο ή στο δεύτερο τμήμα.

Διαχωρισμός τμημάτων στο μάθημα Συμβολικές Γλώσσες Προγραμματισμού

Καθ. Νικόλαος Καραμπετάκης