Ενισχυτική διδασκαλία του μαθήματος Θεωρίας Πιθανοτήτων ΙΙ του Δ’ εξαμήνου

Στα πλαίσια του προγράμματος “Υποστήριξη των Εκπαιδευτικών Δραστηριοτήτων του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης κατά το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022 με την ενσωμάτωση ενισχυτικής διδασκαλίας επιπρόσθετα των κύριων διαλέξεων”, ο κ. Παπαντώνης Νικόλαος, υποψήφιος διδάκτωρ του τμήματός μας, θα δώσει σειρά διαλέξεων για το μάθημα Θεωρία Πιθανοτήτων ΙΙ.

Οι διαλέξεις θα περιλαμβάνουν την παρουσίαση και λύση ασκήσεων του μαθήματος. Θα ανατίθενται επίσης ασκήσεις για λύση στους φοιτητές, οι οποίες έπειτα θα αποστέλλονται στο διδάσκοντα για έλεγχο.

Τα μαθήματα προσφέρονται για όσες και όσους δεν εξετάστηκαν ή εξετάστηκαν ανεπιτυχώς στο μάθημα, αλλά και όσες και όσους πέρασαν το μάθημα, αλλά ενδιαφέρονται να εμπλουτίσουν περαιτέρω τις γνώσεις τους.

Τα μαθήματα ξεκινούν την Τρίτη 2 Αυγούστου 2022 και θα γίνονται σε δύο τμήματα ως εξής:

Τμήμα Α στην αίθουσα (εκκρεμεί)
Τρίτη 09:00-13:00
Τετάρτη 09:00-13:00

Τμήμα Β στην αίθουσα (εκκρεμεί)
Τρίτη 17:00-21:00
Τετάρτη 17:00-21:00

Για οποιαδήποτε απορία επικοινωνήστε με τον διδάσκοντα στο e-mail: pithiiexams2022@gmail.com

Παπαντώνης Ν.