Εξέταση Θεωρητική Πληροφορική Ι, Ιούνιος 2023

Η εξέταση του μαθήματος θα γίνει (σύμφωνα με το αναρτημένο πρόγραμμα της εξεταστικής περιόδου Ιουνίου 2023) την Τετάρτη 21 Ιουνίου 2023, στα δύο εργαστήρια Η/Υ του τμήματος (κτίριο Βιολογίας 1ος όροφος).

Οι φοιτήτριες και φοιτητές θα προσέλθουν και θα εξεταστούν σε ομάδες σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

8:15 – 9:45 οι φοιτήτριες και οι φοιτητές του 2ου εξαμήνου: από Αθανασιάδου Βασιλική έως και Μασούρας Δημήτριος

9:45 – 11:15 οι φοιτήτριες και οι φοιτητές του 2ου εξαμήνου: από Ματοπούλου Γεωργία έως και Χατζηλαμπρινού Φωτεινή

11:15 – 12:45 οι φοιτήτριες και οι φοιτητές που βρίσκονται στα εξάμηνα 4ο έως και 12ο: από Αγγελίδης Χρήστος έως και Κούπας Δημήτριος

12:45 – 14:15 οι φοιτήτριες και οι φοιτητές που βρίσκονται στα εξάμηνα 4ο έως και 12ο: από Κυραλίδου Αναστασία έως και Ψινάκης Αλέξανδρος

14:15 – 15:45 όλες οι φοιτήτριες και οι φοιτητές που βρίσκονται σε εξάμηνο μεγαλύτερο ή ίσο του 14ου

Οι φοιτήτριες και φοιτητές θα προσέρχονται, σύμφωνα με το παραπάνω πρόγραμμα, στο εργαστήριο το πολύ 5-10 λεπτά πριν την ώρα έναρξης της εξέτασης.

Η εξέταση θα γίνει μέσω του elearning, συνεπώς είναι ΑΝΑΓΚΑΙΟ να θυμάστε τον ιδρυματικό σας λογαριασμό.

Θα ακολουθήσει έγκαιρα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με λεπτομέρειες για την διαδικασία της εξέτασης.

Ο διδάσκων
Γ. Ραχώνης