ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΠΜΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι Επιτροπές Επιλογής Μεταπτυχιακών Φοιτητών (Ε.Ε.Μ.Φ.) των τριών ειδικεύσεων του Π.Μ.Σ. στα Μαθηματικά προτείνουν ως επιτυχόντες της πρώτης φάσης επιλογής, τους παρακάτω υποψήφιους, οι οποίοι αναφέρονται αλφαβητικά ανά ειδίκευση:

ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

2. Ρουμελιώτης Παναγιώτης
3. Σαπρανίδης Ιωάννης
4. Στεφανίδης Αλέξανδρος

Η συμπλήρωση του αριθμού των εισακτέων μεταπτυχιακών φοιτητών – δεκαπέντε (15) ανά ειδίκευση- θα πραγματοποιηθεί κατόπιν εξετάσεων που θα διεξαχθούν το μήνα Σεπτέμβριο. Στις εξετάσεις, για τις οποίες θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση, έχουν δικαίωμα να συμμετάσχουν και όσοι δεν επιλέχθηκαν κατά την πρώτη φάση, χωρίς να υποβάλουν νέα αίτηση. Ο οριστικός πίνακας των επιτυχόντων και των επιλαχόντων θα επικυρωθεί από την Συνέλευση του Τμήματος.

ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ