Πρόσκληση ενδιαφέροντος για συμμετοχή Μεταπτυχιακών Φοιτητών και Υποψήφιων Διδακτόρων στο Μητρώο Φοιτητών της Εθνικής Αρχής Ανώτατης Εκπαίδευσης

Εκ μέρους του Προέδρου της ΜΟΔΙΠ, Αντιπρύτανη Ακαδημαϊκών Υποθέσεων και Φοιτητικής Μέριμνας, Καθηγητή Δημητρίου Στ. Κωβαίου, σας γνωρίζουμε ότι η Εθνική Αρχή Ανώτατης Εκπαίδευσης (ΕΘΑΑΕ) δημοσιοποίησε πρόσκληση προς όλους τους μεταπτυχιακούς φοιτητές και Υποψήφιους Διδάκτορες*, προκειμένου να δηλώσουν υποψηφιότητα για εγγραφή τους στο Μητρώο Φοιτητών της ΕΘΑΑΕ, με σκοπό να συμμετέχουν στις Επιτροπές Εξωτερικής Αξιολόγησης και Πιστοποίησης (ΕΕΑΠ) Προγραμμάτων Σπουδών.

Αναλυτικά η Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος και οι προϋποθέσεις

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας θα υποβληθούν ηλεκτρονικά στην ΕΘΑΑΕ (secretariat@ethaee.gr), μέχρι την Τετάρτη, 30.11.2022 (ώρα 22:00).

Από τη ΜΟΔΙΠ του ΑΠΘ

*Οι όροι «φοιτητής», «φοιτητές», Υποψήφιοι Διδάκτορες αναφέρονται σε όλα τα φύλα.