Σχετικά με το μάθημα Π1901 του Τμήματος Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής

Αγαπητοί/ές φοιτητές/τριες,

Μετά από επικοινωνία με το Τμήμα Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το μάθημα Π1901 «Παιδαγωγικοί προβληματισμοί από την εισαγωγή των Τεχνολογιών της Πληροφορίας και  των Επικοινωνιών στην εκπαίδευση» (μαθήματα για το ΠΠΔΕ του Πίνακα ΙΙ Ενότητα “Θέματα Μάθησης και Διδασκαλίας”) δεν θα προσφερθεί για το εαρινό εξάμηνο 2021-2022 στους φοιτητές του Τμήματός μας, όπως αρχικά προβλεπόταν. Προς το παρόν, στην ίδια ενότητα προσφέρεται το μάθημα ΝΕΤ-06-03 “Θεωρίες Μάθησης και Εκπαιδευτικό Λογισμικό” του Τμήματος Πληροφορικής.

Θα ενημερωθείτε με νέα ανακοίνωση για την επικαιροποιημένη λίστα μαθημάτων που θα προσφερθούν το εαρινό εξάμηνο από το Τμήμα Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής.

Από τη Γραμματεία