Ανακοινοποίηση στο ορθό: Δηλώσεις μαθημάτων και πρόγραμμα εξετάσεων χειμερινού εξαμήνου 2015-16

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΟΡΘΟ
1. Οι δηλώσεις μαθημάτων θα ανοίξουν πιθανώς από την επόμενη Πέμπτη 21/1/2016 και μόνο για τους φοιτητές που βρίσκονται στο 9ο εξάμηνο και πάνω, ώστε να δηλώσουν τα μαθήματα τα οποία θα καθορίσει η Συνέλευση του Τμήματος.
2. Οι εξετάσεις θα ξεκινήσουν κανονικά την Δευτέρα 25/1/2016 σύμφωνα με το πρόγραμμα 3 εβδομάδων που είχε ανακοινωθεί στο site του Τμήματος και θα βρείτε επισυναπτόμενο. Συνεπώς δεν υπάρχουν αλλαγές στην εξέταση των μαθημάτων όπως εμφανίζονται ως τώρα. Την Τετάρτη 20/1/2016 θα προστεθούν και ορισμένα επιπλέον μαθήματα που δεν υπήρχαν ως τώρα στο πρόγραμμα εξετάσεων τα οποία αφορούν μόνο φοιτητές που βρίσκονται στο 9ο εξάμηνο και πάνω.

Οι καθηγητές του Τμήματος, σας εύχονται καλή επιτυχία στις εξετάσεις!
Ο Πρόεδρος του Τμήματος
Καθ. Νικόλαος Καραμπετάκης