ΝΕΑ ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ σχετικά με τα προσφερόμενα μαθήματα του Τμήματος Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής για την απόκτηση του Πιστοποιητικού Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας, για το ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ακαδημαϊκού έτους 2022-2023

Παρακαλούμε, βρείτε επικαιροποιημένες πληροφορίες στα συνημμένα αρχεία:

ΝΕΟ_ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ_ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜ 2022-2023_ΟΔΗΓΙΕΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Προσφερόμενα για το ΠΠΔΕ_Χειμερινό εξάμηνο 2022-2023_Πίνακας Ι, ΙΙ

Παρακαλούνται οι φοιτητές να λαμβάνουν υπόψιν τους τις ανακοινώσεις του Τμήματος και των διδασκόντων στην ιστοσελίδα του Τμήματος Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής.

Παρακαλούνται οι φοιτητές που θα επιλεγούν, να αφήσουν “κενή” θέση στην ηλεκτρονική δήλωση μαθημάτων τους, προκειμένου να δηλωθεί το μάθημα από τη Γραμματεία του Τμήματος Μαθηματικών μετά τη λήξη της περιόδου των ηλεκτρονικών δηλώσεων και αφού παραλάβουμε από το Τμήμα Φ.Π. τις λίστες με τα ονόματα των συμμετεχόντων φοιτητών στο κάθε μάθημα.

Από τη Γραμματεία