Διαδικτυακή Συνάντηση «Γνωρίστε τους Αποφοίτους μας»

Τo Σάββατο 05-12-2020 στις 17:00 θα φιλοξενήσουμε στο «Γνωρίστε τους Αποφοίτους μας» την κ. Μαργαρίτα Παπαδοπούλου. Η κ. Παπαδοπούλου, απόφοιτος του Τμήματος το 2008, με διδακτορικό σε computational neuroscience στο Πανεπιστήμιο της Γάνδης. Έχοντας εμπειρία ως μεταδιδακτορική ερευνήτρια στον ίδιο τομέα, σήμερα εργάζεται ως Senior Data Analyst στην εταιρεία παροχής ταξιδιωτικών υπηρεσιών booking.com.

Στο τέλος θα υπάρξει, όπως πάντα, χρόνος για ερωτήσεις και συζήτηση.

Η τηλε-συνάντηση θα πραγματοποιηθεί μέσω της διαδικτυακής πλατφόρμας Ζοομ  (με αριθμό ταυτοποίησης 951 7253 1314). Για πληροφορίες πρόσβασης παρακαλείσθε να στείλετε μήνυμα στο «alumniauth(at)gmail(dot)com». Μπορείτε επίσης να βρείτε τον κωδικό στις σελίδες της ομάδας φοιτητών και αποφοίτων στο Facebook και LinkedIn