Εξέταση (υποχρεωτική πρόοδος στη θεωρία) για το μάθημα “Εισαγωγή στον Προγραμματισμό” την Άνοιξη του 2023

Ανακοινώνεται ότι όλοι οι φοιτητές που εγγράφονται (υποβάλλουν δήλωση μαθήματος στο Πληροφοριακό Σύστημα Γραμματειών) στο μάθημα “Εισαγωγή στον Προγραμματισμό” το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2022-23, θα εξεταστούν στην υποχρεωτική πρόοδο για την ύλη της θεωρίας ως εξής:

Τμήμα Β’ (C++) την Τετάρτη 8 Μαρτίου 2023 και ώρα 10:15 ως 10:45 στο εργαστήριο Η/Υ, αίθουσα μεταπτυχιακών.

Τμήμα Α’ (FORTRAN) την Πέμπτη 16 Μαρτίου 2023 και ώρα 10:15 ως 10:45 στο εργαστήριο Η/Υ, αίθουσα προπτυχιακών.

Τονίζεται ότι θα εξεταστούν όλοι οι εγγεγραμμένοι στο μάθημα φοιτητές , ανεξαρτήτως εαν έχουν υποχρέωση παρακολούθησης ή όχι.

Οι εγγεγραμμένοι στο μάθημα φοιτητές που το έχουν παρακολουθήσει σε προηγούμενο εξάμηνο:

α) μπορούν να προσέλθουν για εξέταση οποιαδήποτε από τις δύο ανωτέρω ημερομηνίες,

β) παρακαλούνται να προτιμήσουν να έρθουν στο αντίστοιχο τμήμα που θα εξεταστούν στην εξεταστική περίοδο Ιουνίου 2023 (C++ ή FORTRAN) προς διευκόλυνση της διαδικασίας.

Υπενθυμίζεται η ιστοσελίδα με πληροφορίες για την θεωρία του μαθήματος και την συνέχεια με C++ (τμ. Β’) :  http://clab.math.auth.gr/el/progspr23

Ο διδάσκων

Παναγιώτης Τζουνάκης